Select Language
SZYBKI KONTAKT
tel. +48 18 26 49 728 
lub +48 505 160 617

WYSZUKIWARKA

szukaj
     
AKTUALNOŚCI

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową odsłonę naszej strony Internetowej.
Nasz nowy serwis charakteryzuje się przejrzystością oraz nowoczesną funkcjonalnością. Będzie można w nim znaleźć naszą kompletną ofertę podzieloną na poszczególne kategorie. 

więcej

REKLAMA

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD STÓP!!!

 

Stopy to chyba najbardziej wciąż zaniedbywana pielęgnacynie część ciała. Szczególnie zimą, kiedy rzadko mamy okazję je pokazywać. A stopy przecież służą nam przez całe życie dźwigając nasz, czasem niemały ciężar. Na nich znajduje się aż 7200 receptorów, czyli aktywnych biologicznie punktów odpowiedzialnych za poszczególne organy naszego ciała. Dlatego zdrowe stopy są tak ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

masazer_akupukturowy_stopa

 

Wkładki profilowane z proporcjonalnym wysklepieniem łuku podłużnego, zapobiegającym powstawaniu płaskostopia. Kształt wkładek zapewnia stabilizację pięt. Podpierają sklepienie stopy. Zalecane szczególnie dla osób wykonujących pracę chodząco-stojącą.

Warto również zainwestować we wkładki profilowane z wielu innych względów. Dzięki nim kostka nie będzie narażona na otarcia, a stopa oparta na dobrze wykrojonej wkładce, wykonanej z odpowiedniego tworzywa, będzie oddychać. 

Jak wszyscy wiemy Pot, jest idealną pożywką dla rozwoju roztoczy, bakterii, grzybów i alergenów, które mogą być przyczyną rozwoju wielu niebezpiecznych chorób oraz kłopotliwego i nieprzyjemnego zapachu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma PACO zastosowała innowacyjne i unikalne rozwiązanie
Antygrzybiczną i antybakteryjną profilowaną wkładkę obuwniczą.

wkladka_dlaczego_2

Nowa wkładka działa jak wbudowany dezodorant - skutecznie zapobiega powstawaniu
przykrego zapachu potu wewnątrz buta. Dzięki nowej wkładce obuwie dłużej
zachowuje świeżość, a stopy przez cały dzień są czyste i zdrowe.

Brak nieprzyjemnego zapachu - brak bakterii.
Twoje stopy wymagają szczególnej troski
- Zadbaj o to by Twoje stopy zawsze czuły się świeżo i komfortowo.

Cokolwiek robisz - dzięki innowacyjnej wkładce Twoje stopy dłużej utrzymują świeżość. .
To innowacyjne rozwiązanie jest zgodne z prozdrowotną kampanią firmy PACO. Produkty te posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty i atesty Instytutu Przemysłu Skórzanego w Łodzi.

 

W nowym tysiącleciu będzie to chyba jedyny sposób, by poczuć namiastkę popularnego przed wiekami szycia butów na miarę. I jeszcze jedna rada: NIE żałuj pieniędzy na dobre buty z Naszymi Wkładkami. Zemsta stóp bywa okrutna i czekać cię mogą długie lata walki z halluksami, grzybicami czy równie bolesnymi odciskami.


Korzystanie z naszych produktów jest gwarancją ZDROWIA i KOMFORTU